Site Rengi

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
KURUMSAL

TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ!

Fırın Makineleri, Pastahane Makineleri ve Ekipmanları işlemlerinde yenilikçi ve teknolojik çözümler!

Kuruluşundan günümüze sürekli olarak kendini geliştirerek, üretimini yaptığı Fırın Makineleri, Pastahane Makineleri ve Ekipmanları ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Narmaksan Makine, Türkiye ve Dünya çapında kendi alanında ilklere imza atmayı başarmış bir firmadır.

Alanında uzman kadrosu ve ileri teknoloji ürünü makine yatırımları ile üretimin her aşamasında kalite ve inovasyonu önceleyen Narmaksan Makine müşterilerine anahtar teslim tesisleri ve üretim otomasyonu gibi mühendislik hizmetleri de sunmaktadır.

Firma hissedarları ve çalışanlarının oluşturdukları etkili ve uzman kadro Narmaksan Makine’nin güvenilir bir çözüm ortağı olarak bilinmesini sağlamaktadır.

NE ZAMAN BAŞLADIK?

Narmaksan Makine 2007 yılında başlattığı üretim yolculuğuna bugün modern tesislerinde, son teknoloji makine parkı ve tecrübeli kadrosu ile devam etmektedir.

Teknolojisi ve yenilikçi yaklaşımı ile hızla büyüyerek Türkiye’de Pazar lideri olan Narmaksan Makine, 2010 yılında başlattığı ihracat hamlesi ile bugün üretiminin %70’ini ihraç etmektedir.

BAKIŞ AÇIMIZ NE?

Çalışanlarımız, ortaklarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle; takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik, karlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamak, kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, en az maliyet ile en çok pazarlanabilir, rekabetçi, yenilikçi, geliştirilebilir yüksek kaliteli makineler üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunan bir marka olmak misyonumuzdur.

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz yönetim ve üretim stratejilerimiz ışığında, ürettiğimiz ürünlerimizle ileri ve saygın bir kuruluş olarak sektöründe; lider kuruluşlar arasında yer almak, kalitede referans olmak, son teknolojinin takipçisi olmak, modern çizgisiyle tasarım ve üretimde öncü olmak, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda lider ve müşteri tercihi olmak Narmaksan Makine olarak vizyonumuzdur.

MÜŞTERİLERİMİZ ÖNCELİĞİMİZ!

Narmaksan Makine olarak; Müşterilerimizin taleplerini müşteri memnuniyetini sağlayarak karşılamayı, müşterilerimizin olumlu veya olumsuz tüm geri bildirimlerine en kısa sürede cevap vermeyi temel ilkemiz olarak benimsemek, tüm çalışma sistematiğimizi müşteri ihtiyaçlarına odaklı hale getirmek, yasal ve mevzuata dayalı şartları, mali ve işletmemize ait şartları, müşterinin, personelin ve diğer tarafların girdilerini göz önünde bulundurmak Müşteri Memnuniyeti Politikamızdır.

POLİTİKALARIMIZ NELER?

Narmaksan Makine olarak;
Sağlık ve Güvenliğin esas alındığı bir çalışma ortamı oluşturmak için riskleri önceden belirleyip analiz ederek kaza oranlarını düşürmek, Sağlık güvenliği için kaynakları verimli kullanmak ve personelin eğitimini sağlamak, Yasal mevzuat Şartlarına uyarak sistemimizde sürekli iyileştirmeyi sağlamak, İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini sıklıkla personelimiz ile yerine getimek, Üretim aşamasında tüm güvenlik önlemlerini eksiksiz almak ve bunun için ciddi takip yapmak ve sorumluluk sahibi olmak İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamızdır.

Narmaksan Makine olarak;
Sağlık ve Güvenliğin esas alındığı bir çalışma ortamı oluşturmak için riskleri analiz ederek çevre sağlığına önem vermek, Sağlık güvenliği için kaynakları verimli kullanmak ve personelin eğitimini sağlamak, Yasal mevzuat Şartlarına uyarak sistemimizde sürekli iyileştirmeyi sağlamak, Yeşil Çevre, Yeşil Dünya politikası ile atıkların yasalara uygun ve çevreci şekilde imhası ve kaynakların israfını önleyici tedbirler alınması Çevre Politikamızdır.

Narmaksan Makine olarak;
Üretimini yapmış olduğumuz makineler ve vermiş olduğumuz hizmet ile müşteri memnuniyetini oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak. Müşteri ihtiyaçlarına göre uygun sistemin tespit edilip bunun için tüm kaynaklarımızı seferber etmek. Üretimimizin ve hizmetimizin kalitesinin sürekliliği sağlamak ve sistem geliştirme için eğitim ve bilgi kaynaklarımızı kullanmak.Yeni çağa uygun inovatif çalışmalar yaparak sürekli kendini yenileyen ve AR-GE çalışmalarını sürdüren bir sisteme sahip olmak. Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak ve bu şartlar kapsamında kurulan sistemimizi sürekli iyileştirmek Kalite Politikamızdır.

ÇALIŞANLARIMIZI ÖNEMSİYORUZ?

Narmaksan Makine çalışanlarını, birey olarak tek tek önemseyen, iş ahlakı genel prensiplerinden ödün vermeyen, başarıları ile ödüllendiren, çalışanları ile ilişkisini karşılıklı iyi niyet ve güven esasına dayandıran bir şirkettir. Narmaksan Makine çalışanlarının potansiyellerini ortaya çıkaracak gelişim etkinlikleri için, gerekli iş ortamını sağlamak yükümlülüğünü üstlenen bilinçte bir şirkettir. Çalışanlarımızın duygusal ve zihinsel motivasyonları açısından bir aile şirketi duyarlılığında; her bir çalışanın iş gücünün şirketimiz ve ülkemiz ekonomisine katacağı değer bakımından; bir dünya şirketi kararlılığında profesyonel bir kuruluşuz.

GELECEK HEDEFLERİMİZ NE?

Narmaksan Makine olarak;
Nitelikli insan gücü seçmek, geliştirmek ve kalıcı çalışan yapısı ile sektörün lider kuruluşu olmak. İnsan kaynaklarına yaptığı bilinçli yatırımların sonuçlarını öncelikle çalışanları, sonrasında ilerleyen kuruluşların insan kaynakları bölümleri ile paylaşmak. Yönetim anlayışı ile örnek ve özenilir bir kuruluş olmak. Sadece değişimi değil, gelişimi esas alan çağdaş bilinci tüm çalışanları ile birlikte oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak, Asla değerlerinden vazgeçmeyen bir yönetim anlayışı ile şirket hedeflerini, ülkemiz hedefleri ile bütünleştirmek. Önce İnsan değer anlayışı ve yönetim biçimi ile belirlediği hedeflere ulaşmadaki karalılığının birleşimi, herkesin çalışanı olmaktan gurur duyacağı örnek bir dünya şirketi olmak tek hedefimizdir.