Kurumsal

   Firmamızın seçkin kadrosu sektörde ortalama 10 yıllık tecrübe ve deneyiminin ardından 2007 yılında NARMAKSAN ismini oluşturarak imalatlarına başlamıştır. Hamur kesme tartma makinesi ve konik yuvarlama makinelerini üretmeye başlayıp diğer makine ve ekipmanları alıp satarak çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

   Firmamızın kurulması ve üretime başlamasına müteakip öncelikli olarak kalite yönetim sistemini kurma çalışmalarına başlamış, İmalat ve İdari kısmındaki bütün personeli gerekil eğitimlerden titizlikle geçirilerek sistemin oturması İle birlikte ISO 9001-2000 kalite yönetim sistem belgesini almaya hak kazanmış ve bu sisteme göre çalışmalarına devam etmiştir.

   ISO 9001 - 2000 kalite yönetim sistem belgesinin alınmasının ardından TSE - TSEK - TSEHYB sanayi bakanlığı satış sonrası hizmet yeterlilik belgesi ve CE belgeleri almak ve bu standartlarda çalışmalarını sürdürmek amacıyla hazırlıklar başlamıştır.

   2009 Yılı itibariyle üretim çeşitliliğini ve kapasitesini arttırarak bütün ürünleri kendi bünyesinde üretmeye başlamıştır.Kurumsallaşma çalışmalarını halen sürmekte olan firmamızda bugün TSE-TSEK-TSEHYB- SSHYB - İSO 9001 ve CE belgelerini almış bulunmaktadır.

  2010 Yılı Nisan ayı itibariyle firmamız merkez ofisini İstanbul İkitelli Organize Sanayi bölgesine taşımış ve bununla eş zamanlı olarak makine satış showroom’unu da açmıştır.

  Sizlere daima en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti verebilmeyi ilke edinen firmamız ARGE çalışmalarına ve yatırımlarına her geçen gün aralıksız devam etmektedir.