Site Rengi

Mikro Klima Ünitesi

27.11.2020
154
Mikro Klima Ünitesi

Kaliteli ekmek üretiminde en önemli zaman, hamurun mayalanma odasında beklediği süredir. otomatik kontrollü klima üniteleri ile desteklenmiş olan mayalanma odalarında ısı ve nem oranları sabit tutulabıildiği için sürekli standart ve kaliteli ekmek üretmek mümkündür

Kaliteli ekmek üretiminde mayalanma ve ürünün mayalanma odasındaki beklediği süre önemlidir. Cihazda bulunan termostat ve higrostat sayesinde oda sıcaklığı ve nemi istenilen düzeyde otomatik olarak kontrol edilir. Bu ünite, özel bir buhar üretme sistemine sahip olup elektronik olarak buhar ve ısı derecesi ayarlanabilmekte ayrıca istenildiği zaman sadece lsı veya buhar istenildiğinde ise ikisi bir arada verilebilir otomatik su tahliye sistemiyle klima cihazının dayanıklı ve uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Üst tarafta bulunan fan sayesinde ortamdan emilen hava cihaz tarafından üretilen ısı ve nem ile karıştırılarak maya odasına üflenmektedir. Cihaz tamamen paslanmaz sactan imal edilmiş olup kullanımı ve montajı çok kolaydır. Cihazın kumanda paneli cihazdan ayrı tutu]muştur.

KLİMA ÜNİTESİ

İyi bir ekmek elde etmek için iyi bir mayalandırma gereklidir. Narmaksan fermantasyon klima cihazları ihtiyacınıza cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Mayalandırma süresince hamurun ihtiyacı olan nem ve ısiyı oda içersinde stabil tutmaya yarayan cihazımızın içersinde; lsı üretmek için krom ısıtıcılar buhar üretmek için ise mini bir buhar jeneratörü bulunmaktadır. Cihaz, içersinde bulunan fanı sayesinde ürettiği ısı ve nemi oda içersine homojen şekilde dağıtım yapar böylelikle ürünleriniz arasındaki hacimsel farklılık asgari seviyeye indirilir. Oda dışında bulunan elektrik panosu sayesinde nemden etkilenmeden uzun süre hizmet veren cihazın lsı ve nem kontrolünü yapmak mümkündür. istenilmesi halinde dijital kontrollü olarak ta üretebilinen cihazın büyük odalar için yüksek kapasiteli olanı da mevcuttur.

SEO

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.